یکشنبه ، ۱-۳-۰۱

دومین گردهمایی کارکنان MPS در سال ۹۴ برگزار گردید


با توجه به روزهای پایانی سال ۹۴ دومین گردهمایی کارکنان شرکتها و گروه بازرگانی mps متشکل از شرکت های متین پارس شفق ،متین پارس مایا ،متین پارس رویش ..درتاریخ ۱۳ اسفند ماه در سالن همایش ساختمان شماره ۳ گروه بازرگانی  mpsبرگزار گردید .
در این گردهمایی مدیران میانی و عامل شرکتهای mps هریک گزارش عملکرد خود طی سال ۹۴ را ارائه نمودند. مشاور مدیرعامل و مدیر عملکرد فروش تلاش ها و اقدامات صورت گرفته و موانع موجود  برای برندسازی و فروش را تشریح کرد. مدیر فروش نیز در همین راستا تصریح کرد علیرغم همه موانع اما درسال ۹۴ مادر فروش ۳/۴ برابر سال ۹۳ رشد فروش داشتیم  اما حتماً این عدد را ناکافی میدانیم            اما عوامل فروش سخت تلاش کردند و تجارب مفیدی آموختند که این تجارب در سال جدید حتماً بکار گرفته خواهد شد. مدیر بازرگانی نیز ضمن تشریح شرایط سخت ارتباط گیری بازرگانی با شرکتهای خارجی در ایام تحریم و موانع موجود گزارشی از مذاکرات تجاری خود مطرح کرد. در ادامه نیز مدیران عامل شرکت های رویش و مایا گزارش خود را ارائه کردند.
و در پایان مدیرعامل شرکت متین پارس شفق که مدیریت گروه mps و ریاست هیات مدیره شرکتهای دیگر را نیز برعهده دارد طی سخنانی ضمن تحلیل شرایط اقتصادی کشور بویژه رکود شدید حاکم بر بازار و موانع موجود در بازار کسب کار اظهار داشت : شرکت های زیادی طی سالهای اخیر به همین خطر در معرض سقوط قرار گرفتند. و این امر کار اقتصادی را سخت میکند اما mps هم رشد فروش داشته و هم توسعه ساختار و سرمایه گزاری ،تأسیس و تجهیز شرکتهای جدید را اجرایی نموده که این خود حکایت از توفیق مدیریت این سازمان دارد .
 مدیرعامل mps اظهار امیدواری کرد با لغو تحریم ها و فراهم شدن امکان گشایش اعتبارات اسنادی وسویفت؛ شرکت های ایرانی بهتر بتوانند امور خود را تدبیر نمایند. ایشان در ادامه مدیریت منابع مالی و انسانی را دو رکن اساسی در سازمانها تلقی و بر مدیریت منابع و نگاه تخصصی و بهره گیری بهنگام از منابع تأکید کرد و به همه مدیران و کارکنان تاکید کردند، انگیزه ، هدف  و وفاداری سازمانی ویژگی های  مهم هر نیروی انسانی است که بهره وری را موجب میشود .
مدیرعامل mps در خاتمه از تلاش های همه کارکنان قدردانی و برای آنها در سال جدید آرزوی موفقیت کرد ایشان در پایان  شعار محوری mps درسال ۹۵ را اعلام داشتند. وی گام استوار ؛ همت بیشتر؛ وفاداری بالاتر را شعار محوری شرکتهای mps در سال ۹۵ اعلام  نمودند.

                                                                                                            روابط عمومی و امور بین الملل M.P.S  

 

http://www.mpsco.org/en/images/gerdehamayee/01.jpg

http://www.mpsco.org/en/images/gerdehamayee/02.jpg

اطلاعات تماس

 • ۰۲۱-۷۷۷۳۵۲۵۸
 • ۰۲۱-۷۷۷۳۵۲۵۹
 • ۰۲۱-۷۷۷۳۵۲۳۳
 • ۰۹۱۲-۲۴۵۹۵۶۸

Counter

 • بازدیدکنندگان:
  • امروز:۲۴
  • این هفته:۹۶۰
  • این ماه:۴,۱۱۵
  • این سال:۹۷,۶۲۱